ChKS Łódź Gospodarze

trener99

Utworzono:

25.12.2014

Środa godzina 18:00, przy sztucznym świetle, rozpoczął się zaległy mecz z 6 kolejki pomiędzy ChKS-em i Pelikanem Łowicz.Pierwsza konfrontacja pomiędzy zespołamispowodowała, że odpoczątku widać było respekt do siebie. Ostrożna gra z tyłu, asekuracja, długie utrzymywanie się przy piłce to gra obu ekip. Pierwsza połowa, zakończona bezbramkowym remisem, byłapróbąrozpoznania przeciwnika. W drugiej odsłonie kilka groźnych ataków z obu stron, jednaknie zakończonych bramkamizwiastowało, że muszą paść gole. Skuteczniejsi okazali się gospodarze strzelając dwie bramki, po ładnych akcjach dwójkowych. Drugą z nich stworzyli zmiennicy, którzy wnieśli do zespołuspokój i walkę. Należy podkreślić fakt, iż trzeci mecz gramy na zero z tyłu.Wygraliśmy ważny pojedynek, który awansował zespół na fotel lidera grupy. Brawo !!!

Wiadomości (utwórz nową)