Autor:

Tomek Woźniak

Utworzono:

27.12.2014

Początek meczu był dla nas udany, bo już w 4 minucie po wrzutce Michała Zielińskiego, Jakub Gurzyński przedłużył główką podanie do Damiana Szymańskiego, a ten ostatni silnym strzałem w krótki róg bramki pokonał bramkarza gospodarzy. Później inicjatywę przejęło PTC, do końca pierwszej połowy próbowało wyrównać wynik meczu, ale Bartek Połomski był w dobrej formie i nie dopuścił do utraty bramki.

Niestety zaraz po przerwie Kamil Myśliński faulował w polu karnym i PTC wyrównało. W 60 minucie bardzo ładne podanie Mateusza Pasika wykorzystał Gurzyński i wyszliśmy na prowadzenie. Pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry Dominik Kępys wykorzystał rzut karny, dając nam prowadzenie 3:1. Jednak tradycyjnie brak koncentracji pod koniec meczu pozwolił przeciwnikom na zdobycie kontaktowej bramki. Na szczęści chwilę później sędzia zakończył mecz.